fbpx

Drużyna koordynatorów

Zostań koordynatorem paczuszki

Zostań koordynatorem paczuszki

Drużyna koordynatorów

Chcesz zostać koordynatorem akcji?

Masz możliwość postawienia udekorowanej „paczuszkowymi” bombkami choinki w swojej PARAFII, zakładzie pracy, szkole lub innym miejscu? ​

Po uzgodnieniu z dyrektorem zakładu pracy, szefem urzędu, dyrektorem placówki oświatowej lub proboszczem… kupujesz żywą, pachnącą choinkę, na koszt fundacji. Zakupu dokonujesz płacąc gotówką i biorąc fakturę na dane Fundacji:
FUNDACJA MAŁYCH STÓPEK
UL. ŚW. DUCHA 9
70-205 SZCZECIN
NIP:851-316-25-80

Wspomnianą fakturę przesyłasz na nasz adres, podając swój numer konta, a my zwracamy Ci poniesione koszty.
Koszt choinki nie powinien przekroczyć 100 zł.

Wieszasz na choince otrzymane od nas specjalne bombki.

Ludzie o dobrym sercu z Twojego środowiska zabierają bombki i wspierają akcję w jeden z zaproponowanych sposobów (informacja na bombce).

Podarowane paczki, jako PRZYJACIEL ŻYCIA, przekazujesz do wskazanego przez nas Domu Samotnej Matki w pobliżu, albo przesyłasz do siedziby Fundacji Małych Stópek (na koszt fundacji).

Choinka

Po uzgodnieniu z proboszczem Twojej parafii… kupujesz żywą, pachnącą choinkę.

Bombka

Wieszasz na choince otrzymane od nas specjalne bombki.

Serce

Ludzie o dobrym sercu z Twojej parafii zabierają bombki, które są dla nich osobistym zobowiązaniem do wzięcia udziału w akcji.

Paczuszka

Za środki otrzymane od darczyńców w formie darowizn, organizatorzy akcji przygotują świąteczne paczki dla beneficjentów „Paczuszki dla Maluszka” tj. domów dziecka, hospicjów dziecięcych i domów samotnej matki w całej Polsce.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy Cię do wypełnienia poniższego formularza. Niech dobro idzie dalej!
Zagranica :

Pamiętaj, akcja trwa od 29 listopada do 21 grudnia!

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Wszystko zależy od miejsca, w którym organizowana jest zbiórka oraz potencjału ludzi, którzy zechcą się zaangażować. Najlepiej przed złożeniem zamówienia skonsultować to z kimś, np. z proboszczem w parafii, dyrektorem szkoły etc.

Minimalna liczba bombek, którą wysyłamy koordynatorom akcji to pakiet 50 sztuk. Zawsze możemy dosłać lub przesłać szablon w formie pdf. Do samodzielnego wydrukowania.

Tę decyzję pozostawiamy po stronie darczyńcy. Możemy jedynie podpowiedzieć, że przykładowa paczuszka z wyprawką dla maluszka ma wartość ok. 100 zł.

Akcja rusza 29 listopada, a kończy 21 grudnia

KONTAKT

Szczecin, ul. Świętego Ducha 9, 70-205

anna@fundacjamalychstopek.pl